Body

Informujemy naszych Klientów, że jesteśmy w okresie likwidacji.

Od dnia 01-01-2024 nasza firma będzie zlikwidowana.

Body w różnych wzorach i różnych kolorach, z rękawem krótkim, długim, trzy/czwarte lub na ramiączkach, z różnorodnych dzianin w 100 % bawełnianych lub z dodatkiem elastanu. Cała rozmiarówka
Przy szyi wykończone szeroką lamówką. W kroczku wygodne zapięcie na 2 lub 3 bez niklowe, metalowe springi w kolorze dzianiny.

Body przeznaczone na gimnastykę, balet, aerobik, element przebrań.

Dostępne kolory body to: czarny, biały, czerwony, różowy, z dzianiny 100 % bawełnianej ściągaczowej lub z dzianiny z dodatkiem elastanu tylko w kolorze czarnym i białym.

Są też body bieliźniane do spania i do codziennego użytku z lekkiej, dobrze przepuszczalnej dzianiny 100 % bawełnianej typu prążek IP2/1 w kolorach białym i 4 pastelowych,

Mamy też body dla niemowląt zapinane przez całość lub tylko na ramiączku i w kroczku na 3 zatrzaski z dzianin ze 100 % bawełny I170 gładkiej białej i w 4 kolorach pastelowych.

Dzianiny użyte do produkcji body posiadają certyfikat dla wyrobów dla dzieci.

BIELIZNA, BODY DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH

Uszyjemy każdą bieliznę w/g wzoru Klienta. Proponujemy też własne bardzo zróżnicowane wzory dostosowane dla każdej  osoby wymagającej szczególnej opieki.

Wszystkie dzianiny mogą być wykorzystywane do wykonywania nadruków wszelkimi dostępnymi technikami, jednak w szczególności polecamy dzianinę I170 gładką białą i kolorowa, na życzenie możemy dobrać też odpowiedni kolor lamówek.

Zamów / Złóż zapytanie